Karrier

Dolgozz a Szintézis ZRt. csapatában!

Aktuális állásajánlatainkat az oldal alján találod

Az ajtók nálunk mindig nyitva állnak, olyan kreatív, agilis és megbízható emberek iránt, akik:

  • Elkötelezték magukat mind a saját, mind a vállalat teljesítményének növelése mellett,
  • magas szintű szakértelemmel, technológiai és üzleti tudással rendelkeznek,
  • nyitottak a fejlődésre és az új ismeretek befogadására,
  • képesek együttműködésre és a közös munkára a siker érdekében,
  • teljesítményorientáltak,
  • tudnak és szeretnek csapatban dolgozni, felelősséget vállalnak saját munkájukért.

Ezért, ha úgy érzed, hogy tevékenységeink közül valamiben nagyon jó vagy, mind a szakmai, mind az emberi képességeid megvannak ahhoz, hogy sikeres legyél, küldd el önéletrajzod a job@szintezis.hu címre.

Kapcsolódó adatvédelmi szabályzatunkat itt olvashatja.

IT értékesítő állásajánlat

Csatlakozz csapatunkhoz, akikkel öröm lesz együtt dolgozni, folyamatosan fejlődhetsz, sőt még a céges focicsapatba is beveszünk vagy elmegyünk együtt sárkányhajózni!

Feladatok:

• a cégünk termékeinek és szolgáltatásainak a bemutatása, értékesítése

• meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása (nem kórházi ápolás!)

• árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje (adminisztráció…sajna az itt is van)

Amit elvárunk:

• értékesítésében szerzett tapasztalat

• kereskedői véna (nem lesz vérvétel!), ügyfélorientált gondolkodásmód

• legyen informatikai tapasztalatod (tudd, hogy mi a merevlemez és a processzor között a különbség!)

Előny:

• ha a fentieket már néhány éve csinálod!

Amit kínálunk cserébe:

• hosszú távú munkalehetőség (addig dolgozol nálunk, ameddig akarsz, csak szeress ide bejönni! )

• modern munkakörnyezet (van minden, még csocsó asztal is )

• versenyképes jövedelem, teljesítményarányos és béren kívüli juttatásokkal (nem aprópénzzel fizetünk, megbecsüljük a jó kollégákat!)

• agilis, proaktív, fiatal csapat (gyere, ismerd meg őket!)

Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumok másolatával, motivációs levéllel a hr@szintezis.hu címre.

Találd meg nálunk álmaid munkahelyét!

Hirdetés linkje »

Ügyfélszolgálati munkatárs állásajánlat

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Munkaidő:

• teljes munkaidő

• többműszakos munkarend hétfőtől péntekig

Feladatok:

• partnereink által használt saját fejlesztésű kereskedelmi rendszereink (pénztárgépek, készletvezető rendszerek, számlázó szoftverek) háttér támogatása,

• telefonhívások, elektronikus üzenetek fogadása és kezdeményezése,

• hívások és elektronikus üzenetek feldolgozása, adminisztrációs feladatok pontos elvégzése,

• ügyintézés, tanácsadás, táv segítségnyújtás

Elvárások:

• minimum középfokú végzettség,

• ügyfélközpontú szemlélet,

• magabiztos haladó szintű számítástechnikai ismeretek,

• jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és konfliktuskezelési készség, precizitás,

Szakmai tapasztalat:

1 év

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• telefonos, vagy személyes ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat,

• magabiztos adatbáziskezelési ismeretek,

• informatikai végzettség,

• angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr, Tihanyi Árpád u. 2.

Referenciák