Karrier

Dolgozz a Szintézis ZRt. csapatában!

Aktuális állásajánlatainkat az oldal alján találod

Az ajtók nálunk mindig nyitva állnak, olyan kreatív, agilis és megbízható emberek iránt, akik:

  • Elkötelezték magukat mind a saját, mind a vállalat teljesítményének növelése mellett,
  • magas szintű szakértelemmel, technológiai és üzleti tudással rendelkeznek,
  • nyitottak a fejlődésre és az új ismeretek befogadására,
  • képesek együttműködésre és a közös munkára a siker érdekében,
  • teljesítményorientáltak,
  • tudnak és szeretnek csapatban dolgozni, felelősséget vállalnak saját munkájukért.

Ezért, ha úgy érzed, hogy tevékenységeink közül valamiben nagyon jó vagy, mind a szakmai, mind az emberi képességeid megvannak ahhoz, hogy sikeres legyél, küld el önéletrajzod a job@szintezis.hu címre.

Kapcsolódó adatvédelmi szabályzatunkat itt olvashatja

IT értékesítő Győr

Ha tudod, hogyan add el nekem ezt a tollat, és értesz kicsit az informatikához, akkor jelentkezz IT ÉRTÉKESÍTŐNEK!

Nálunk persze nem tollakat kell eladni, hanem a cégünk informatikai megoldásait és szolgáltatásait! Mindezek mellett el kell végezni a szokásos adminisztrációt is, de cserébe becsatlakozhatsz a céges focicsapatba, vagy jöhetsz velünk sárkányhajózni is!

Röviden tehát a feladatok:

  • a cégünk termékeinek és szolgáltatásainak a bemutatása, értékesítése (úgy, mint a tollat :) )
  • meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása (nem kórházi ápolás!)
  • árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje (adminisztráció…sajna az itt is van)

Amit elvárunk:

  • értékesítésében szerzett tapasztalat (add el nekem a tollat! :) )
  • kereskedői véna (nem lesz vérvétel! :) ), ügyfélorientált gondolkodásmód
  • legyen informatikai tapasztalatod (tudd, hogy mi a merevlemez és a processzor között a különbség!)

Előny:

  • ha a fentieket már néhány éve csinálod!

Amit kínálunk cserébe:

  • hosszú távú munkalehetőség (addig dolgozol nálunk, ameddig akarsz, csak szeress ide bejönni! :) )
  • modern munkakörnyezet (van minden, még csocsó asztal is :))
  • versenyképes jövedelem, teljesítményarányos és béren kívüli juttatásokkal (nem banánnal fizetünk!)
  • agilis, proaktív, fiatal csapat (gyere, ismerd meg őket!)

Ha kíváncsi vagy a részletekre, dobj egy e-mailt ide: job@szintezis.hu

u.i. Hopp, majdnem kimaradt, hogy mindezt Győrben…

Hirdetés linkje »

Referenciák