Szerviztechnikus

Szerviz technikus

munkatársat keresünk budapesti kirendeltségünkbe

Cégünk kereskedelmi üzletláncok, saját fejlesztésű pc alapú kassza és készletvezető rendszerekkel foglalkozik. Bp-i support csapatunkba keresünk munkatársat, rendszereink szervizelésére, ami történhet az ügyfél telephelyén, illetve a budapesti irodánkban.

Feladatok:

• Pc alapú On-line kasszák, nyomtatók javítása, üzembe helyezése változó telephelyen

• Szerviz raktár vezetése, adminisztrációja

• Elvégzett munkák utasításoknak, előírásoknak megfelelő dokumentálása

• Jelentési kötelezettségek teljesítése

Elvárások:

• Legalább középfokú, informatika szakirányú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat

• Műszaki beállítottság

• Pc alapú perifériák hardveres ismerete

• Önálló, felelős munkavégzés

• Alapfokú angol nyelvismeret

• B kategóriás jogosítvány

• Utazásra való hajlandóság

• Időnként fizikai munka vállalása

• Budapesti lakhely

Előnyt jelent:

• Microsoft Windows operációs rendszerek ismerete

• Számítógépes hálózatok ismerete

• Microsoft Sql server alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

• Hosszú távú munkalehetőség

• Rugalmas munkaidő

• Céges autó, telefon, notebook a munkavégzéshez

• Versenyképes jövedelem, cafeteria

• Korszerű munkafeltételek és körülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Fehérvári út 85.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja:

  • Azonnal

Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumok másolatával, motivációs levéllel a hr@szintezis.hu címre.

Referenciák