Karrier

Dolgozz a Szintézis ZRt. csapatában!

Aktuális állásajánlatainkat az oldal alján találod

Az ajtók nálunk mindig nyitva állnak, olyan kreatív, agilis és megbízható emberek iránt, akik:

  • Elkötelezték magukat mind a saját, mind a vállalat teljesítményének növelése mellett,
  • magas szintű szakértelemmel, technológiai és üzleti tudással rendelkeznek,
  • nyitottak a fejlődésre és az új ismeretek befogadására,
  • képesek együttműködésre és a közös munkára a siker érdekében,
  • teljesítményorientáltak,
  • tudnak és szeretnek csapatban dolgozni, felelősséget vállalnak saját munkájukért.

Ezért, ha úgy érzed, hogy tevékenységeink közül valamiben nagyon jó vagy, mind a szakmai, mind az emberi képességeid megvannak ahhoz, hogy sikeres legyél, küld el önéletrajzod a job@szintezis.hu címre.

Kapcsolódó adatvédelmi szabályzatunkat itt olvashatja

IT értékesítő pozíció

  • Az éves célok alapján a Szintézis portfóliójának értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyféligények generálása
  • Árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje
  • Vevőkre szabott műszaki tanácsadás és megoldások kidolgozása
  • Tárgyalások lebonyolítása és a szerződések előkészítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • IT vagy egyéb komplex szolgáltatás területén szerzett legalább 1 éves értékesítési tapasztalat
  • Rátermett, agilis személyiség, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, kifogástalan, üzleties megjelenés
  • Magas szintű számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Retail területen szerzett IT tapasztalat
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban és szóban)
  • Többéves sales vagy key account menedzseri tapasztalat, meglévő ügyfélkör

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos és béren kívüli juttatásokkal
  • Cégautó használat
  • Képzési lehetőségek, szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Győr vagy budapest

Fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven a job@szintezis.hu email címre várjuk a pozíció megjelölésével.

Hirdetés linkje »

Szerviztechnikus

Feladatok

  • On-line kasszák, nyomtatók javítása, üzembe helyezése
  • Szerviz raktár vezetése, adminisztrációja

Elvárások:

  • Legalább középfokú, műszerész szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Elektromechanikai és Microsoft szoftverek ismerete
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Utazásra való hajlandóság
  • Időnként fizikai munka vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias hangulat, rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem, kafeteria
  • Korszerű munkafeltételek és körülmények

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: azonnal

Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumok másolatával, motivációs levéllel a job@szintezis.hu címre.

ERP Konzulens értékesítés és beszerzés területén

Munkavégzés helyszíne: Győr

Feladatok:

  • Tanácsadói közreműködés vállalatirányítási rendszerhez kapcsolódó projektekben
  • Üzleti folyamatok felmérése, specifikációk készítése, egyeztetése
  • Egyedi ügyfél igények megismerése, rendszerezése, kezelése, tervezési feladatok végrehajtása
  • Oktatások megszervezése, azok megtartásában való aktív oktatói közreműködés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, illetve a belső fejlesztői csapattal
  • Segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében
  • Dokumentációk elkészítésében való részvétel

Elvárás

  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
  • Fejlett problémamegoldó készség, kreativitás
  • Jó kapcsolatteremtő- és együttműködő készség, ügyfél orientáltság
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Vállalatirányítási / ügyviteli rendszer ismeretek
  • Magas fokú szervezői képesség
  • Önálló, kommunikatív, kreatív személyiség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Gazdasági, vagy gazdasági-informatikai felsőfokú végzettség

  • Értékesítés vagy beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Rendszerszervezői, vagy rendszertámogatói tapasztalat
  • PostgreSQL, MSSQL ismeretek

Amit nyújtunk

  • Jó hangulatú, összetartó, kiváló szakemberekből álló fiatal, dinamikus csapat

Fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven az andrea.marton@szintezis.hu email címre várjuk a pozíció megjelölésével.

IT alkalmazás üzemeltető

IT alkalmazás üzemeltető munkatársat keresünk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • kereskedelmi szoftver üzemeltetése, supportálása, tesztelése
  • éles és tesztkörnyezet üzemeltetése, karbantartása
  • hibafelderítés az alkalmazásban és az alkalmazásfuttató környezetben
  • szoftver release-ek támogatása (pl tesztelés)
  • kapcsolattartás fejlesztőkkel, ügyfelekkel
  • dokumentáció készítés

Elvárások

  • középfokú informatikai végzettség
  • virtualizációs környezet, elsősorban vSphere ismerete, üzemeltetés
  • általános hálózati ismeretek
  • Windows szerver ismeret
  • MS SQL ismeretek
  • Linux ismeretek
  • aktív középszintű angol nyelvtudás
  • utazásra való hajlandóság

Előny

  • monitorozó rendszerek ismerete
  • nagyvállalati, felhő alapú rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • motiváló munkahelyi légkör
  • tanulási, fejlődési lehetőség, támogató környezet
  • családias hangulat, rugalmas munkaidő
  • jó szakemberek, lojális kollégák, jó csapat

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: teljes munkaidő (+ készenlét vállalása)

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel a hr@szintezis.hu címre.

Referenciák