Microsoft .NET programozó

Feladatok:

  • A cég egyedi alkalmazásfejlesztési feladatainak támogatása.
  • Alkalmazások tervezése, fejlesztése, tesztelése
  • Alkalmazások integrációja, tesztelése.
  • Üzemeletetési feladatok támogatása.
  • Fejlesztés és üzemeltetés dokumentációja.
  • Együttműködés külső szolgáltatókkal.

Szakmai elvárások:

  • 1-3 év C# fejlesztői tapasztalat
  • Microsoft.NET C# ismerete *
  • WCF/WPF
  • Entity Framework tapasztalat*
  • MVC
  • WEBAPI, REST
  • XML/XSD/XSLT
  • MS SQL Serverrel kapcsolatos munkatapasztalatok
  • Javascript
  • Angular.JS
  • HTML5
  • Ajax
  • JSON

Előnyök:

  • Boostrap
  • MSMQ
  • CSS
  • ASP.NET ismeretek

Egyéb elvárások:

  • Pontos, alapos munkavégzés.
  • Kiváló problémamegoldó képesség, eredmény központúság.
  • Objektum-orientált szemlélet és strukturált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkában történő hatékony részvétel

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások.
  • Tanulási, fejlődési lehetőség, támogató környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentumok másolatával, motivációs levéllel a

job@szintezis.hu

címre.